Konsultacje

Twoje dziecko ma problemy z nauką?

A może spędza długie godziny nad książkami a efektów nie widać?

Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną lub online!

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Zastanawiasz się, jak narzędzia i metody, których uczę mogą pomóc Tobie lub Twojemu dziecku? Umów się na darmową konsultację telefoniczną lub online!

podkarpacie@akademiaedukacji.pl
795 074 444

Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną

  Pozwól, że opowiem Ci historię Oliwii – niedawno można było ją przeczytać na portalu nowiny24.pl.

  Oliwia (16 l.) marzy, by zostać weterynarzem i leczyć zwierzęta. Ale ledwo przeszła do drugiej klasy gimnazjum… Wychowawczyni nie wierzyła w sukces dziewczynki. Oliwia ciężko pracowała, siedziała po nocach nad książkami – w efekcie była przemęczona, a jej średnia w drugiej klasie podskoczyła zaledwie do 3,45. Była załamana i rozdrażniona. Od depresji uratowała ją kochająca matka.

  lepsza koncentracja

  W Polsce coraz więcej dzieci i młodzieży ma problemy z koncentracją i motywacją. Doskonała większość z nich ma tak dużo materiału do przerobienia w szkole, że nie daje rady opanować wszystkiego. Zaległości jest coraz więcej. Najbardziej przerażający jest fakt, że uczniowie uważają, że nie ma sposobu, by wyrwać się z tego błędnego koła. W efekcie pogłębia się u nich poczucie bezradności, przemęczenie i stres. A to może mieć poważne skutki zdrowotne.

  W trzeciej klasie Oliwia postanowiła dać z siebie wszystko. Od początku roku poświęcała noce, żeby się uczyć. Przez to była niewyspana i zmęczona. Nie była w stanie skupić się na lekcjach. Nie pamiętała, o czym mówi nauczyciel, przez to w domu miała jeszcze więcej nauki. To oznaczało kolejne zarwane noce. Pat się pogłębiał, a wizja egzaminu przerażała dziewczynkę.

  „Tak naprawdę wszystko zawdzięczam mamie, która zapisała mnie na kurs szybkiego czytania, zapamiętywania i koncentracji. Teraz zasypiam łatwo i budzę się wypoczęta. Nie zadręczam się, bo wiem, że jestem świetnie przygotowana do lekcji. Każdy dzień zaczynam z uśmiechem”.

  Oliwia po kursie stała się innym uczniem: jest lepiej zorganizowana, szybciej czyta, umie się skoncentrować, łatwiej i szybciej przyswaja wiedzę, i na długo pamięta wyuczony materiał. Dzięki temu jest też radosna, pełna zapału i pozytywnej energii. Egzamin gimnazjalny zdała śpiewająco. Dostała się do wymarzonego liceum i mówi, że na pewno zostanie dobrym weterynarzem.

  Techniki, które pomogły Oliwii są dostępne także dla Ciebie. Dzięki nim, będziesz uczyć się łatwiej i pamięta na dłużej. Sprawdziany, egzaminy czy sesja nie będą już oznaczać stresu, bólu brzucha i zarwanych nocy. Zastanów się, być może w Twoim przypadku wystarczy darmowa konsultacja. Ale jeśli oczekujesz czegoś więcej – zachęcamy, byś zapoznał się z profesjonalnymi technikami, narzędziami i metodami, które są rewolucją w uczeniu się. Teraz i Ty możesz odkryć, jak uczyć się szybciej i pamiętać na dłużej.

  Skuteczność kursów szybkiego czytania, zapamiętywania i koncentracji, prowadzonych przez trenerów Akademii Edukacji potwierdziły badania Akademii Marynarki Wojennej oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej.

  Potwierdzają ją też sami kursanci:

  uczniowie potwierdzają, że kurs pomógł im zdobywać lepsze oceny w szkole;
  po kursie dzieci pozbywają się stresu i nerwowości związanej z problemami szkolnymi
  większość osób poleca kursy zwłaszcza uczniom, którzy mają dużo nauki (klasa VII szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum).